به سایت نجاتگر در جشنواره مردمی وب و موبایل ایران رأی دهید. رای میدهم
به سایت نجاتگر در جشنواره مردمی وب و موبایل ایران رأی دهید. رای میدهم
0
0

قوانین عضویت و فعالیت در نجاتگر

قوانین عمومی نجاتگر

سایت نجاتگر تابع کلیه قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران ، به خصوص قوانین مرتبط با حق نشر مولفین و قوانین تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

کلیه کاربران موظف به رعایت قوانین مرتبط با بند ۲۱ جرایم رایانه ای هستند و در صورت مشاهده تخلفات بر مبنای فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ، با کاربران توسط مراجع ذیصلاح برخورد خواهد شد.

 

قوانین اختصاصی فروشگاه نجاتگر

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “نجاتگر” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نجاتگر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

نجاتگر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

نجاتگر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نجاتگر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید