0
0

قوانين عضويت و فعاليت در نجاتگر

قوانين عمومي نجاتگر

سایت نجاتگر تابع کلیه قوانین جاري جمهوري اسلامي ايران ، به خصوص قوانين مرتبط با حق نشر مولفين و قوانين تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

کليه کاربران موظف به رعايت قوانين مرتبط با بند 21 جرايم رايانه اي هستند و در صورت مشاهده تخلفات بر مبناي فهرست مصاديق محتواي مجرمانه ، با کاربران توسط مراجع ذيصلاح برخورد خواهد شد.

 

قوانين اختصاصي فروشگاه نجاتگر

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “نجاتگر” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نجاتگر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

سياست حفظ حريم خصوصي

نجاتگر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

نجاتگر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت نجاتگر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید