آتروپات کف پا

فاقد گارانتي
توليد شرکت دانش بنيان کيمياگران علم و صنعت
بسته بندي ويژه شرکت
ارسال به سراسر کشور

قیمت ۳۵,۰۰۰تومان ۲۹,۰۰۰تومان

۱۰ در انبار

معرفی اجمالی محصول آتروپات کف پا

موارد استفاده از آتروپات کف پا: * برای تسکین درد های کف پا و رفع خستگی * پس از هماهنگی با پزشک برای درمان میخچه کف پا می توانید از تناوب سرما و گرما (با استفاده از آتروپات کف پا) استفاده نمایید روش استفاده: گودی سکه داخل آتروپات را فشار دهید تا به سمت مخالف برگردد. آتروپات شروع به گرم شدن می­کند. مالش آتروپات در ابتدای گرم شدن باعث نرم شدن آن می­شود. به تدریج بسته در هر شکلی باشد سفت، به همان حالت سفت خواهد شد. روش شارژ مجدد بسته گرما: بسته را حدودا ۱۰ دقیقه در  ظرف آبی که جوشیده و شعله زیر آن روشن است قرار دهید  تا هیچ ذره­­ی بلوری در آن باقی نماند. دقت کنید […]

موارد استفاده از آتروپات کف پا:

* برای تسکین درد های کف پا و رفع خستگی

* پس از هماهنگی با پزشک برای درمان میخچه کف پا می توانید از تناوب سرما و گرما (با استفاده از آتروپات کف پا) استفاده نمایید

روش استفاده:

گودی سکه داخل آتروپات را فشار دهید تا به سمت مخالف برگردد. آتروپات شروع به گرم شدن می­کند. مالش آتروپات در ابتدای گرم شدن باعث نرم شدن آن می­شود. به تدریج بسته در هر شکلی باشد سفت، به همان حالت سفت خواهد شد.

روش شارژ مجدد بسته گرما:

بسته را حدودا ۱۰ دقیقه در  ظرف آبی که جوشیده و شعله زیر آن روشن است قرار دهید  تا هیچ ذره­­ی بلوری در آن باقی نماند. دقت کنید حتما باید شعله زیر بسته روشن باشد.

توجه:

پس از شارژ مجدد، سکه فعال­ کننده زمانی کار می­کند که بسته داغ نباشد.

محصول کاملا غیر سمی است. در صورت پاره شدن بسته بندی می توانید با پارچه نم دار مواد را از سطوح آغشته شده به مواد را تمیز کنید.

پاره شدن بسته بندی باعث از کار افتادن آتروپات می­شود. پس از تماس اشیا تیز با آتروپات و یا پرتاب آن خود داری کنید.

برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار ندهید.

راهنمای شارژ مجدد آتروپات کف پا با استفاده از مایکروویو

لازم است بسته آتروپات را طوی در داخل مایکروویو قرار گیرد که سکه در بین مواد یا در زیر آن قرار داشته باشد. توان مایکروویو را بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ قرار دهید. مایکروویو را روشن نمایید و پس از ۲۰ الی ۳۰ ثانیه که بسته کمی گرم شد، هر ۵ الی ۱۰ ثانیه و به طور متناوب درب مایکروویو را باز نموده و بسته را مالش دهید تا حرارت به صورت یکسان در کل آتروپات پخش شود. این کار را ادامه دهید تا آتروپات به طور کامل داغ شده به مایع تبدیل شود و هیچ بلوری در آن باقی نماند. حرارت بیش از حد ممکن است ابتدا باعث پف کردن بسته شود و اگر حرارت دادن باز هم ادامه داده شود باعث خراب شده بسته بندی آتروپات شود. آتروپات را که اکنون شارژ شده از مایکروویو خارج نمایید.

وزن 0.600 kg
محصولات مرتبط با این محصول